Embed

Marks&Spencer’dan Blogculara Özel Davet

Marks & Spencer, bu yaz bütün kadınları kendilerini yenilemeye davet ediyor! Siz de kendinizi yenileyin, yeni yaza yepyeni bir siz olarak girin!

Bu yepyeni koleksiyonun tanıtılacağı defile, ünlü koreograf Öner Evez’in koreografisinde Swiss Otel'de gerçekleşecek! Defilenin onur konuğu dünya basınının son dönemde peşinde koştuğu dünyaca ünlü Brezilyalı top model Ana Beatriz Barros!

Çok sayıda ünlü Türk mankenle birlikte, Marks & Spencerpodyumunda 2011 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu tanıtacak Ana Beatriz Barros, Brezilya'daki Elit Model Look yarışmasını kazandıktan sonra kariyerinde hızlı bir yükseliş kaydederek genç yaşına rağmen pek çok başarıya imza atmış bir model.

Amerika'da Guess'in reklam kampanyasında arkadaşı Alessandra Ambrosio ile birlikte poz verdikten sonra dünya çapında ünlenen ve son dönemde en ünlü top modeller arasında yer alanAna Beatriz Barros, Mario Testino gibi en başarılı fotoğrafçılarla çalışıyor.

L'Oreal, Sisley, Diesel, Armani, Chanel ve Christian Dior gibi markaların reklam kampanyalarında yer alan Beatriz Barros, aynı zamanda Victoria's Secret meleklerinden biri. Valentino, Missoni, Gucci, Christian Dior, Versace ve daha birçok dünyaca ünlü markanın defilelerinin de aranılan ismi.

Podyum dünyasının parlayan yıldızlarından biri olan Brezilyalı top model Ana Beatriz Barros, son dönemdeMarks & Spencer'ın genç, trendy, dinamik ve modayı yakından takip eden modern yüzünü temsil ediyor.

Marks & Spencer'ın2011 İlkbahar-Yaz Defilesi için, Nisan ayında Türkiye'de olacak Ana Beatriz Barros heyecanla bekleniyor.

İstanbul cemiyet hayatının ünlü isimlerinin katılacağı ve birbirinden ünlü mankenlerin podyuma çıkacağı defileye siz de davetli olmak isterseniz, yandaki iletişim formunu doldurun.

Formu dolduran blogcular arasından seçilecek 10 kişi, defileye katılma şansı yakalayacak!

Yorum Yaz
Bu içeriği paylaşın!
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !